top of page

o nas

dom nad stawem
 

Położony jest w miejscowości Domatowo w województwie pomorskim. Dom  został oddany do użytku na wiosnę 2017. Budynek o powierzchni 74 metrów kwadratowych zbudowany został na styl wiejski. Całość wykonana została w bardzo wysokim standardzie, tylko z naturalnych materiałów a wewnątrz dominuje drewno.
Dom posiada dwie sypialnie z dwuosobowymi łóżkami oraz poddasze z antresolą przeznaczone dla najmłodszych. Na poddaszu znajduje się jedno pojedyncze i jedno podwójne łóżko. Obiekt posiada jedną łazienkę oraz salon z kuchnią skąd można wyjść bezpośrednio na taras. Istnieje też weranda na której można miło spędzać czas. W salonie znajduje się kominek.
Całość mieści się na działce o powierzchni 3500 metrów kwadratowych, z czego na pięciuset metrach znajduje się staw. Na działce dominuje trawa, znajdują się też rabatki z kwiatami oraz młody sad. Rośliny są jeszcze dość małe. Jest miejsce na ognisko i grill a przez działkę płynie niewielka rzeczka.
Staw został zarybiony różnymi gatunkami ryb. Dominuje lin, amur oraz karp. Jest też leszcz, tołpyga oraz pstrąg. Do dyspozycji gości jest sprzęt wędkarski.
Udostępniamy cztery rowery dla dorosłych: dwa damskie i dwa męskie, jeden rower dla dziecka oraz krzesełko rowerowe.

Lokalizacja
 

Domatowo, to wieś kaszubska położona na obszarze Puszczy Darżlubskiej i nad jeziorem Bielawa. Miejscowość ta oddalona jest o 14 kilometrów od Karwii oraz Władysławowa. Niewątpliwie zaletą jest fakt, iż do obu tych miejscowości nadmorskich można dojechać z pominięciem zakorkowanych latem dróg.

udogodnienia
 

Wysoki standard wykończenia

Dom przyjazny alergikom

Darmowe WI-FI

 Wyposażona kuchnia

Pralko-szuszarka

Działka o powierzchni 3500m2 na wyłączność gości

Miejsce na ognisko

Grill

Weranda z hamakami

Leżaki

4 rowery dla dorosłych i 1 dla dziecka

bottom of page